Корисне
Посилання

Порядок видачі технічних умов ПТМ «Ковельтепло»

           
1. Для  приєднання  до   централізованої   системи опалення  та/або  системи гарячого водопостачання необхідно:

1.1 Письмово  звернутись на підприємство,  надати  документи,  що підтверджують право  власності  на  об’єкт/приміщення.

 1.2 Працівниками  підприємства  проводиться  обстеження  об’єкту  щодо можливості  приєднання  до  централізованої  системи  опалення  та/або  системи  гарячого  водопостачання.

1.3 У разі  позитивного  рішення заявнику  видається  проект  технічних   умов на приєднання до системи опалення та/або  системи  гарячого водопостачання  для ознайомлення.

 1.4 Після оплати за технічні умови в сумі 386,57 грн., заявнику  особисто або уповноваженій особі  під підпис видаються технічні умови.

 1.5 Заявнику необхідно розробити,  погодити  з  ПТМ  «Ковельтепло»  та виконати робочий  проект  на  приєднання  до  централізованої системи опалення  та/або системи гарячого водопостачання.

 1.6 Після виконання  робіт  працівниками  ПТМ  «Ковельтепло»  з  приєднання до мереж опалення та/або мереж  гарячого водопостачання, складається акт на введення в експлуатацію ділянки теплової мережі та/або гарячого водопостачання.

 1.7 Заявнику необхідно зареєструватись  у відділі збуту ПТМ «Ковельтепло» як абонент-споживач.

             
2. Для встановлення вузла розподільного обліку і регулювання теплової енергії  із влаштуванням окремого теплового вводу об’єкта:    

 2.1 Необхідно письмово звернутись на підприємство, надати документи, що підтверджують право власності.

 2.2 Працівниками підприємства проводиться обстеження об’єкту щодо можливості встановлення вузла розподільного обліку теплової енергії із влаштуванням окремого теплового вводу.

 2.3 В разі наявності технічної можливості, заявнику  видається проект технічних умов на встановлення вузла розподільного обліку теплової енергії з влаштуванням окремого вводу об’єкта для ознайомлення.

 2.4 Після оплати вартості технічних умов в сумі 328,90грн., заявнику особисто або уповноваженій особі  під підпис  видаються технічні умови.

 2.5 Заявнику необхідно розробити  проект та погодити з ПТМ «Ковельтепло», провести метрологічну  експертизу проекту та виконати робочий  проект на  встановлення вузла розподільного обліку теплової енергії з влаштуванням окремого вводу.

 2.6 Після виконання робіт ліцензованою організацією, викликати представника ПТМ «Ковельтепло» для обстеження та складання акту на введення в експлуатацію розподільного вузла обліку теплової енергії.

 2.7 Заявнику необхідно зареєструватись у відділі збуту ПТМ «Ковельтепло» як абонент-споживач.

             
3.    Для відключення  від  централізованої  системи опалення  та/або гарячого водопостачання необхідно:

 3.1 Письмово звернутись на підприємство, надати документи, що підтверджують право власності на об’єкт/приміщення та додати копію  протоколу засідання постійно діючої комісії з розгляду питань, пов'язаних з відключенням споживачів від мереж ЦО і ГВП, яка створена при виконавчому комітеті  Ковельської   міської  ради.

 3.2 Провести  повний  розрахунок  з  ПТМ  «Ковельтепло»  за спожиту теплову енергію та/або гаряче водопостачання.

 3.3 Оплатити вартість технічних умов в сумі 264,35 грн., та особисто отримати технічні умови.

 3.4 Розробити проектно-технічну документацію на відключення від централізованої  системи  опалення та/або  гарячого водопостачання.

 3.5 Роботи з відключення проводить організація, яка має ліцензію на виконання даних робіт.

 3.6 Після виконання робіт з відключення викликати представників ПТМ «Ковельтепло» для обстеження та складання відповідного акту.


Вартість послуг з виготовлення технічних умов:

  -     на приєднання  до   централізованої   системи опалення, та/або  гарячого  водопостачання, вентиляції   –  386,57 грн.;                         

-        на встановлення вузла розподільного обліку і регулювання теплової   енергії із влаштуванням окремого вводу об’єкта – 328,90 грн.;

-        на відключення  від  централізованої   системи опалення, та/або   гарячого водопостачання, вентиляції  – 264,35 грн.