Корисне
Посилання

До уваги голів ОСББ та голів кооперативів багатоквартирних житлових будинків!

11.11.2021

Рекомендуємо до 19 листопада 2021 року укласти колективний договір з ПТМ «Ковельтепло» про надання послуг з постачання теплової енергії та гарячої води.

Які переваги отримають споживачі?

За умови укладання колективного договору споживачам - співвласникам багатоквартирного житлового будинку, не нараховуватиметься плата за абонентське обслуговування.

Якщо співвласники самостійно не визначаться з моделлю договірних відносин та не укладуть колективні договори, Закон України «Про житлово-комунальні послуги» передбачає модель на основі індивідуальних договорів «за замовчуванням». В такому разі у вартість комунальної послуги кожному споживачеві буде включено плату за абонентське обслуговування.

Для ефективного управління будинком та зменшення фінансового навантаження на споживача, рекомендуємо обрати таку модель договірних відносин як колективний договір.

Колективний договір з ПТМ «Ковельтепло» укладається від імені усіх співвласників багатоквартирного будинку головою ОСББ, головою кооперативу або уповноваженою особою на підставі рішення зборів співвласників будинку, яке оформляється протоколом.