Корисне
Посилання

З 11 жовтня 2021 року ПТМ «Ковельтепло» розпочинає опалювальний період

08.10.2021

У зв’язку  з пониженням середньодобової температури повітря у Ковелі розпочинається опалювальний сезон. Розпорядження  № 293-р від 08.10.2021   "Про початок опалювального періоду 2021-2022 років" підписав міський голова Ігор Чайка.                                    

Відповідно до п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року №630, враховуючи розпорядження першого заступника голови Волинської ОДА від 28.09.2021р. №586 «Про початок опалювального сезону 2021-2022 років» та у зв'язку із пониженням середньодобової температури повітря:
  1. Підприємству теплових мереж «Ковельтепло» (В. Бойко) з 11 жовтня 2021 року розпочати опалювальний період в м.Ковель.
  2. Рекомендувати всім підприємствам, установам та організаціям міста, незалежно від форм власності і господарювання, населенню міста розпочати опалювальний період з моменту встановлення протягом трьох діб середньодобової температури зовнішнього повітря 8°С та нижче.
  3. Відповідальність за початок опалювального періоду покласти на керівників підприємства теплових мереж «Ковельтепло» (В. Бойко), Ковельського відділення АТ «Волиньгаз» (О. Гнатюк).
  4. ПТМ «Ковельтепло» (В. Бойко), Ковельському відділенню ТОВ «Волиньгаз збут» (Т. Варич) застосувати до боржників передбачені законодавством та умовами укладених договорів заходи щодо забезпечення розрахунків за спожитий природний газ та теплову енергію.
  5. Управителям житлових будинків: РЖКП №1 (Солов’янчук В.С.), РЖКП №2 (І. Чуліпа), ТОВ «КД-1 ВЕРЕС» (О. Дяков), ТОВ «КД-2 ВЕРЕС» (В. Дудник) іншим особам, уповноважених співвласниками багатоквартирних будинків, виконавцям комунальних послуг з постачання теплової енергії забезпечити належне функціонування внутрішньобудинкових систем теплопостачання.
  6. З метою економії енергоресурсів підприємству теплових мереж «Ковельтепло» (В. Бойко) в залежності від температури зовнішнього повітря суворо дотримуватись температурних графіків роботи котелень.
  7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови Т. Яковлев.

Міський голова                                                                                   Ігор ЧАЙКА