Корисне
Новини
Посилання

Щиро дякую колективу ПТМ «Ковельтепло» за самовіддану працю!

20.03.2022

Цього року День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення ми зустрічаємо у досить складний час. В Україні триває повномасштабна війна. Для перемоги над ворогом необхідною є спільна боротьба на усіх фронтах. Головне завдання комунальних служб – забезпечувати життєдіяльність органів влади, установ та підприємств, житлового сектору.

Незважаючи на складність роботи в умовах воєнного стану, ПТМ «Ковельтепло» робить усе можливе, аби ковельчани були з теплом та гарячої водою. Це особливо важливо ще й тому, що зараз в місті проживає велика кількість евакуйованих із зони бойових дій мешканців, серед яких багато дітей.

Триває опалювальний сезон. Усі котельні в місті працюють стабільно. Наразі є достатній запас паливних ресурсів. Вжито заходи для посилення безпеки об’єктів ПТМ «Ковельтепло». Посилено охорону на котельнях, теплопунктах, тепломережах. Діє жорсткий пропускний режим. Аварійно-диспетчерською службою ведеться посилений контроль, спрямований на виявлення пошкоджень зовнішнього газового обладнання, предметів, схожих на  вибухові пристрої, сторонніх осіб, які знаходяться на території об’єктів.   

Попри небезпеку, на яку наражають себе наші працівники котелень, вони залишаються на своїх робочих місцях під час оголошення «Повітряної тривоги», аби забезпечити безперебійне постачання тепла і гарячої води споживачам. П’ятеро співробітників ПТМ «Ковельтепло» були призвані до лав Збройних Сил, тож нині боронять Україну від ворога зі зброєю в руках. Одностайним було рішення колективу перерахувати 20% місячної заробітної плати для потреб армії: за ці кошти придбали 20 тонн дизпалива. Крім того, нашим військовим ми передали дві одиниці вантажної техніки підприємства.

У день професійного свята дякую працівникам ПТМ «Ковельтепло» за роботу та щиро бажаю усім нам Перемоги, міцного здоров’я, добра, злагоди та миру!

 

З повагою –

директор ПТМ «Ковельтепло»

Володимир Бойко