Корисне
Посилання

Відповідно до ст. 17 Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» (від 05.06.2014р. № 1314-VII із змінами) всі засоби вимірювальної техніки, в тому числі засоби обліку гарячої води, підлягають періодичній повірці.

Так, пунктом 4 статті 17 даного Закону України передбачено, що : «Періодична повірка, обслуговування та ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування і монтаж) вузлів обліку, що забезпечують індивідуальний облік споживання теплової енергії та води в квартирах (приміщеннях) будинку, здійснюються за рахунок власників таких вузлів обліку, якщо інше не встановлено договором».

Згідно до п.6 ч.1 ст. 1 Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» від 22.06.2017р. № 2119-VIII зі змінами – «вузол розподільного обліку - вузол обліку, що забезпечує індивідуальний облік споживання відповідної комунальної послуги в будівлях, де налічуються два та більше споживачів».

Пунктом 10 ч. 1 ст. 1 вище вказаного Закону України також визначено, що обслуговування вузлів обліку  огляд, опломбування/розпломбування, періодична повірка (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж), ремонт засобів вимірювальної техніки, які є складовою частиною вузла обліку, забезпечення дистанційної передачі результатів вимірювання (за наявності), ремонт та заміна допоміжних засобів вузла обліку, а за згодою власника (співвласників) будівлі також охорона або страхування вузла обліку.

Детальніше про періодичну повірку квартирних засобів обліку гарячого водопостачання споживачі ПТМ "Ковельтепло" можуть дізнатися на нашому сайті за посиланням: https://kovelteplo.org.ua/