Субсидії онлайн
TEPLO.GOV.UA
Новини

Технічне переоснащення котельні по вул. вул.Володимирська, 85 в м. Ковелі

 

 

Заміна водопідігрівача

 

На котельні по вул. Володимирська, 85 встановлені два пластинчаті теплообмінники P-0,6F-1,0-2 1995 р., отже, вони експлуатуються більше 15 років, і є фізично зношеними. За даний період зменшилася теплопередача через пластини теплообмінників, що погіршило їх теплотехнічні характеристики. Як наслідок, виникає недогрів води для гарячого водопостачання, що призводить до збільшення температури теплоносія що зумовлює збільшення втрат теплової енергії в теплових мережах від даної котельні.

Для запобігання понаднормового споживання теплової енергії та покращення якості гарячого водопостачання споживачів прийнято рішення встановити теплообмінник марки Danfoss XGC-X026-L5PR-85 D-0.

Вартість заміни водопідігрівача на котельні по вул.Володимирська, 85 складає 135,0 тис.грн.

 

Встановлення частотних регуляторів на два димососи

 

З метою економії електроенергії і раціональних витрат природного газу проектом передбачено встановлення двох частотних регуляторів на два димососа ДН-10 з електродвигунами  потужністю 11кВт, які за рахунок частотного регулювання обертів двигунів економлять близько 50% електроенергії, від номінальної потужності.

Вартість встановлення двох частотних регулятоів на котельні по вул.Володимирська, 85 складає 13,51 тис.грн.

 

 Заміна мережевого насоса із встановленням частотного регулятора

 

Котельня по вул.Володимирська, 85 розміщена в окремій будівлі. В  котельні установлено 3 котли ДКВР-6,5/13 та 1 котел КВГ-7,56/150, які працюють в водогрійному режимі, два мережеві насоса Д320/50, два насоса на ГВП 4К12/172 та чотири димососа ДН-10 потужністю 11 кВт, два з яких обладнані частотними перетворювачами.

Мережеві насоси Д320/50 укомплектовані електродвигунами потужністю 75кВт/год. Для запобігання понаднормового споживання електроенергії прийнято рішення замінити один з мережевих насосів, на такий який би забезпечив такі ж технічні параметри насоса при зменшені потужності двигуна. Вирішено встановити насос Grundfos NB 100-200/203 з двигуном потужністю 55 кВт/год. Для збільшення економії електроенергії на мережевий насос прийнято рішення встановити частотний перетворювач, який  за рахунок частотного регулювання обертів двигуна дає змогу економити близько 50% енергії від номінальної потужності двигуна.

Вартість заміни мережевого насоса із встановленням частотного регулятора на котельні по вул.Володимирська, 85 складає 136,19 тис.грн.

 

Заміна двох насосів ГВП із встановленням частотних регуляторів

 

Циркуляційні насоси ГВП укомплектовані електродвигунами потужністю 18,5кВт/год. Для запобігання понаднормового споживання електроенергії прийнято рішення замінити два насоси на ГВП, на такі які б забезпечили такі ж технічні параметри насосів при зменшені потужності двигуна. Вирішено встановити насоси Grundfos NB 65-160/167 з двигунами потужністю 15кВт/год. Для збільшення економії електроенергії на насоси ГВП прийнято рішення встановити частотні перетворювачі, які  за рахунок частотного регулювання обертів двигунів дають змогу економити близько 50% енергії від номінальної потужності двигунів.   

З метою економії електроенергії і раціональних витрат газу проектом передбачено частотне регулювання обертів в двигунах димососів котлів.

Вартість заміни двох насосів ГВП із встановленням частотних регуляторів на котельні по вул.Володимирська, 85 складає 105,90 тис.грн.

 

Загальна вартість матеріалів необхідних на технічне переоснащення котельні по вул.Володимирська, 85 в м. Ковелі становить 390,60 тис.грн.

 

 

 

 

Реконструкція теплових мереж на котельнях по вул.Вітовського, 22, вул.Левицького, 1; вул.Олеся, 9; вул.Заводська, 27-А; вул.Незалежності, 50; вул.Шевченка, 115; Котляревського, 4

 

 

Метою проекту є підвищення надійності та ефективності теплопостачання задоволення потреб споживачів у якісних послугах, мінімізація збитків та підвищення енергоефективності за рахунок впровадження сучасних технологій транспортування  теплової енергії .

            Впровадження результативних механізмів підвищення рівня енергоефективності та вжиття заходів щодо зменшення питомих витрат енергії  та обсягів споживання енергоносіїв.

   Система теплопостачання міста Ковеля є складним технологічним і соціально-економічним комплексом, що забезпечує життєдіяльність великої кількості споживачів. Оцінкою якості функціонування системи теплопостачання є: якість і надійність теплопостачання, вартість послуг теплопостачання та екологія.

Теплові мережі котелень ПТМ „Ковельтепло” по вул.Вітовського, 22, вул.Левицького, 1, вул.Олеся, 9, вул.Заводська, 27а, вул.Незалежності, 50, вул.Шевченка, 115, Котляревського, 4 прокладені в непрохідних каналах з ізоляцією з використанням мінеральної вати. Канали не захищені від проникнення ґрунтової та іншої води, що призводить до значних втрат теплової енергії, пошкодженню теплопроводів, що в кінцевому результаті призводить до низької надійності та якості відпуску тепла споживачам, високими тарифами для них та надає значних збитків підприємству.

Основними показниками по визначенню ефективності транспортування тепла від джерела генерації до споживача є:

- втрати тепла через зовнішні поверхні труб; 

- втрати води на підживлення.

Найвищу ефективність і збільшення терміну експлуатації теплових мереж забезпечує застосування попередньоізольованих в заводських умовах трубопроводів та їх елементів , сучасних теплоізоляційних матеріалів з покращеними характеристиками .

Заміна застарілих трубопроводів при застосуванні попередньоізольованих труб відповідає сучасним вимогам по терміну безаварійної експлуатації, за тепло ізоляційними характеристиками та за простотою монтажу. Коефіцієнт теплопровідності ізоляції становить <0,035 Вт/м/?С, поліетиленової труби 0,43 Вт/м/?С. Окрім цього сучасні попередньо ізольовані труби мають у верхній частині теплоізоляційного шару розміщені два провідники системи теплоконтролю герметичності теплопроводу (аварійної сигналізації що спрощує контроль витоків).

При підтриманні температури теплоносія 95?С в подавальному теплопроводі мереж з поліуретановою ізоляцією, ККД теплової ізоляції становить 99-97%, тобто питомі втрати теплоти через ізоляцію підтримуються на рівні 1-3%, що значно нижче нормативних втрат з традиційною ізоляцією.

Однією з найбільших переваг попередньо ізольованих труб з поліуретановою ізоляцією є малі питомі втрати теплоти при експлуатації: завдяки герметичній гідроізоляції теплопроводів а теплотехнічні якості теплоізоляції практично не змінюються у ґрунтах.

Основним призначенням впровадження проекту є зниження втрат тепла в тепломережах шляхом заміни діючих трубопроводів на попередньоізольовані такого ж діаметру, що дає змогу:

-   підвищити термін безаварійної експлуатації мережі;

-   знизити експлуатаційні витрати;

-   знизити витрати на ремонти;

-   знизити капітальні затрати при монтажі;

-   знизити теплові втрати через ізоляцію в середньому.

            Заплановані  результати реалізації інвестиційного проекту  передбачаються досягти відповідно до національних , регіональних і галузевих пріоритетів.

 

Вартість матеріалів на реконструкцію теплових мереж котельні по вул.Вітовського, 22 згідно кошторисної документації становить -  179,12  тис. грн. без ПДВ.

 

Вартість матеріалів на реконструкцію теплових мереж котельні по вул.Левицького, 1 згідно кошторисної документації становить -  120,97  тис. грн. без ПДВ.

 

Вартість матеріалів на реконструкцію теплових мереж котельні по вул.Олеся, 9 згідно кошторисної документації становить -  15,41  тис. грн. без ПДВ.

 

Вартість матеріалів на реконструкцію теплових мереж котельні по вул.Заводська, 27а згідно кошторисної документації становить -  1 046,80  тис. грн. без ПДВ.

 

Вартість матеріалів на реконструкцію теплових мереж котельні по вул.Незалежності, 50 згідно кошторисної документації становить -  241,27  тис. грн. без ПДВ.

 

Вартість матеріалів на реконструкцію теплових мереж котельні по вул.Шевченка, 115 згідно кошторисної документації становить -  333,98  тис. грн. без ПДВ.

 

Вартість матеріалів на реконструкцію теплових мереж котельні по вул.Котляревського, 4 згідно кошторисної документації становить -  364,81  тис. грн. без ПДВ.

Загальна сума реконструкції теплових мереж на котельнях по вул.Вітовського, 22, вул.Левицького, 1; вул.Олеся, 9; вул.Заводська, 27-А; вул.Незалежності, 50; вул.Шевченка, 115; Котляревського, 4 становить 2302,36 тис.грн. без ПДВ.

 

 

Джерела  фінансування  інвестиційної  програми

 

 

Виконання даної інвестиційної програми  планується за рахунок коштів, які підприємство планує отримати від амортизаційних відрахувань в сумі 2350,42 тис.грн. та прибутку в сумі 342,54 тис.грн. Загальна сума інвестиційної програми на 2015 рік складає 2692,96 тис.грн.

 

 

Період  реалізації  Інвестиційної програми

 

 

Періодом реалізації даної інвестиційної програми є 2015 рік  з моменту встановлення тарифів на послуги центрального теплопостачання та гарячого водопостачання .

 

 

Очікувані   результати

 

 

Інвестиційна програма спрямована на забезпечення надійного функціонування системи теплопостачання  та гарячого водопостачання м. Ковеля, зниження питомих витрат палива та витрат енергоресурсів при виробництві та транспортуванні теплової енергії, мінімізації збитковості та підвищення енергоефективності за рахунок впровадженого сучасного обладнання та технологій виробництва та транспортування теплової енергії .

Пояснення до фінансового плану використання коштів для виконання інвестиційної програми на 2015 рік 
ПТМ ”Ковельтепло”
(найменування ліцензіата) 
№ з/п Найменування заходів (пооб'єктно) Кількісний показник (одиниця виміру) Фінансовий план використання коштів на виконання інвестиційної програми за джерелами фінансування,                         тис. грн (без ПДВ) Кошти, що враховуються у структурі тарифів                                                                     тис. грн. (без ПДВ)  За способом виконання, тис. грн (без ПДВ) Строк окупності (місяців) *
(1+(гр4-гр16) / гр17)*12
№ аркуша обґрунтовуючих матеріалів Економія паливно-енергетичних ресурсів                                       (тони умовного палива/прогнозний період) Економія паливно-енергетичних
ресурсів (тис. грн.)
Економія фонду заробітної плати,                                                                                 (тис. грн/рік) Економічні вигоди від зростання капіталізації основних                    фондів (збільшення амортизаційних відрахувань)                                                                      (тис.грн./рік) Планова вартість зворотних матеріалів, отриманих з демонтованого обладнання, (тис.грн.) Вартість усунення аварії на ділянці, що підлягає заміні, тис.грн. Економічний ефект  за перший рік з урахуванням  вартості зворотніх матеріалів  (тис. грн.) **  Економічний ефект  за другий та наступні роки                               (тис. грн.) **  Стан основного обладнання
загальна сума  господарський  (вартість                                            матеріальних ресурсів) підрядний До впровадження заходу Після впровадження заходу
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
І Виробництво теплової енергії
 1.1  Будівництво, реконструкція та модернізація обєктів теплопостачання (звільняється від оподаткування згідно з пунктом 154.9 статті 154 Податкового кодексу України), з урахуванням:
  1.1.1 Заходи зі зниження питомих витрат, а також втрат ресурсів, з них:
1.1.1.1 Технічне переоснащення котельні по вул. Володимирська, 85 в м. Ковелі (заміна водопідігрівача) 1 од. 135,00 135,00 135,00 0,00 2,20   516,56 709,14 0,00 5,38 3,75 0,00 718,27 714,52 Пластинчастий теплообмінник Пластинчастий теплообмінник
  Технічне переоснащення котельні по вул. Володимирська, 85 в м. Ковелі (встановлення частотного регулятора на димосос) 2 од. 13,51 13,51 13,51 0,00 11,82   1,10 11,08 0,00 2,63 0,00 0,00 13,71 13,71 Відсутній Частотний перетворювач
Усього за підпунктом 1.1.1 148,51 148,51 148,51 0,00 2,39   517,66 720,22 0,00 8,01 3,75 0,00 731,98 728,23    
  1.1.2 Заходи щодо забезпечення технологічного та/або комерційного обліку ресурсів, з них:    
Усього за підпунктом 1.1.2 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00   0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 х  х 
  1.1.3 Інші заходи, з них:    
Усього за підпунктом 1.1.3 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00   0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 х  х 
Усього за пунктом 1.1 148,51 148,51 148,51 0,00 2,39   517,66 720,22 0,00 8,01 3,75 0,00 731,98 728,23    
     
  1.2 Інші заходи (не звільняється від оподаткування згідно з пунктом 154.9 статті 154 Податкового кодексу України), з урахуванням:      
 1.2.1 Заходи зі зниження питомих витрат, а також втрат ресурсів, з них:    
      х х х х х   х х х х х х х х х  х 
Усього за підпунктом 1.2.1 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00   0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 х  х 
 1.2.2 Заходи щодо забезпечення технологічного та/або комерційного обліку ресурсів, з них:    
Усього за підпунктом 1.2.2 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00   0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 х  х 
 1.2.3 Заходи щодо впровадження та розвитку інформаційних технологій, з них:    
Усього за підпунктом 1.2.3 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00   0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 х  х 
 1.2.4 Заходи щодо модернізації та закупівлі транспортних засобів спеціального та спеціалізованого призначення, з них:    
Усього за підпунктом 1.2.4 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00   0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 х  х 
 1.2.5 Інші заходи, з них:    
Усього за підпунктом 1.2.5 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00   0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 х  х 
Усього за пунктом 1.2 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00   0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 х  х 
Усього за розділом І 148,51 148,51 148,51 0,00 2,39   517,66 720,22 0,00 8,01 3,75 0,00 731,98 728,23 х  х 
2                                                                     Продовження
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
ІІ Транспортування теплової енергії
 2.1  Будівництво, реконструкція та модернізація обєктів теплопостачання (звільняється від оподаткування згідно з пунктом 154.9 статті 154 Податкового кодексу України), з урахуванням:
  2.1.1 Заходи зі зниження питомих витрат, а також втрат ресурсів, з них:
  Рекострукція мереж по вул.Вітовського, 22 м. Ковелі 0,336 км (1L) 179,12 179,12 179,12 0,00 97,83   2,80 3,84 0,00 17,10 8,16 0,03 29,13 20,97 Сталеві труби в ізоляції з мінеральної вати. Знос 70%, ізоляція пошкоджена Попередньоізольовані труби без зміни диаметрів тепломереж
  Реконструкція теплових мереж по вул.Левицького, 1 в м. Ковелі 0,154 км (1L) 120,97 120,97 120,97 0,00 104,64   1,21 1,67 0,00 11,44 6,56 0,01 19,68 13,12 Сталеві труби в ізоляції з мінеральної вати. Знос 70%, ізоляція пошкоджена Попередньоізольовані труби без зміни диаметрів тепломереж
  Реконструкція теплових мереж по вул.Олеся, 9 в м. Ковелі 0,050 км (1L) 15,41 15,41 15,41 0,00 105,32   0,15 0,20 0,00 1,49 0,49 0,01 2,19 1,70 Сталеві труби в ізоляції з мінеральної вати. Знос 70%, ізоляція пошкоджена Попередньоізольовані труби без зміни диаметрів тепломереж
  Реконструкція теплових мереж по вул.Заводська, 27а в м. Ковелі 2,102 км (1L) 1046,80 1046,80 1 046,80 0,00 99,27   15,27 20,96 0,00 101,22 34,57 0,18 156,93 122,36 Сталеві труби в ізоляції з мінеральної вати. Знос 70%, ізоляція пошкоджена Попередньоізольовані труби без зміни диаметрів тепломереж
  Реконструкція теплових мереж по вул.Незалежності, 50 в м. Ковелі 0,456 км (1L) 241,27 241,27 241,27 0,00 102,48   2,87 3,94 0,00 23,28 8,46 0,04 35,72 27,26 Сталеві труби в ізоляції з мінеральної вати. Знос 70%, ізоляція пошкоджена Попередньоізольовані труби без зміни диаметрів тепломереж
  Реконструкція теплових мереж по вул.Шевченка, 115 в м. Ковелі 0,750 км (1L) 333,98 333,98 333,98 0,00 98,38   5,08 6,97 0,00 32,00 14,00 0,06 53,03 39,03 Сталеві труби в ізоляції з мінеральної вати. Знос 70%, ізоляція пошкоджена Попередньоізольовані труби без зміни диаметрів тепломереж
  Реконструкція теплових мереж по вул.Котляревського, 4 в м. Ковелі 0,395 км (1L) 364,81 364,81 364,81 0,00 104,27   3,86 5,30 0,00 35,35 11,33 0,03 52,01 40,68 Сталеві труби в ізоляції з мінеральної вати. Знос 70%, ізоляція пошкоджена Попередньоізольовані труби без зміни диаметрів тепломереж
  Технічне переоснащення котельні по вул. Володимирська, 85 в м. Ковелі (заміна мережевого насоса із встановленням частотного регулятора) 1 од. 136,19 136,19 136,19 0,00 5,14   28,49 286,36 0,00 27,22 2,00 0,00 315,58 313,58 Мережевий насос Д320/50 Мережевий насос NB100-200/203 із частотним регулятором
  Технічне переоснащення котельні по вул. Володимирська, 85 в м. Ковелі (заміна насоса ГВП із встановленням частотного регулятора) 2 од. 105,90 105,90 105,90 0,00 14,17   6,65 66,83 0,00 21,13 2,00 0,00 89,96 87,96 Насос на ГВП 4К12/172 Насос на ГВП NB65-160/167 із частотним регулятором
Усього за підпунктом 2.1.1 2544,45 2544,45 2544,45 0,00 44,22   66,38 396,07 0,00 270,23 87,57 0,36 754,23 666,66    
  2.1.2  Заходи щодо забезпечення технологічного та/або комерційного обліку ресурсів, з них:    
      х х х х х   х х х х х х х х х  х 
Усього за підпунктом 2.1.2 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00   0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 х  х 
  2.1.3 Інші заходи, з них:    
      х х х х х   х х х х х х х х х  х 
Усього за підпунктом 2.1.3 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00   0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 х  х 
Усього за пунктом 2.1 2544,45 2544,45 2544,45 0,00 44,22   66,38 396,07 0,00 270,23 87,57 0,36 754,23 666,66    
  2.2 Інші заходи (не звільняється від оподаткування згідно з пунктом 154.9 статті 154 Податкового кодексу України), з урахуванням:  
 2.2.1 Заходи зі зниження питомих витрат, а також втрат ресурсів, з них:    
      х х х х х   х х х х х х х х х  х 
Усього за підпунктом 2.2.1 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00   0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 х  х 
 2.2.2 Заходи щодо забезпечення технологічного та/або комерційного обліку ресурсів, з них:    
      х х х х х   х х х х х х х х    
Усього за підпунктом 2.2.2 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00   0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00    
 2.2.1 Заходи щодо впровадження та розвитку інформаційних технологій, з них:    
Усього за підпунктом 2.2.1 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00   0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 х  х 
  2.2.1 Заходи щодо модернізації та закупівлі транспортних засобів спеціального та спеціалізованого призначення, з них:
      х х х х х   х х х х х х х х х  х 
Усього за підпунктом 2.2.1 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00   0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 х  х 
 2.2.3 Інші заходи, з них:    
Усього за підпунктом 2.2.3 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00   0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 х  х 
Усього за пунктом 2.2 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00   0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 х  х 
Усього за розділом ІІ 2544,45 2544,45 2544,45 0,00 44,22   66,38 396,07 0,00 270,23 87,57 0,36 754,23 666,66    
3                                                                                   Продовження     
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
ІІІ Постачання теплової енергії
 3.1  Будівництво, реконструкція та модернізація обєктів теплопостачання (звільняється від оподаткування згідно з пунктом 154.9 статті 154 Податкового кодексу України), з урахуванням :    
  3.1.1 Заходи зі зниження питомих витрат, а також втрат ресурсів, з них:    
      х х х х х   х х х х х х х х х х
Усього за підпунктом 3.1.1 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00   0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 х х
  3.1.2  Заходи щодо забезпечення технологічного та/або комерційного обліку ресурсів, з них:    
Усього за підпунктом 3.1.2 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00   0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 х х
  3.1.3 Інші заходи, з них:    
      х х х х х   х х х х х х х х х х
Усього за підпунктом 3.1.3 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00   0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 х х
Усього за пунктом 3.1 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00   0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 х х
  3.2 Інші заходи (не звільняється від оподаткування згідно з пунктом 154.9 статті 154 Податкового кодексу України), з урахуванням:      
 3.2.1 Заходи зі зниження питомих витрат, а також втрат ресурсів, з них:    
      х х х х х   х х х х х х х х х х
Усього за підпунктом 3.2.1 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00   0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 х х
 3.2.2 Заходи щодо забезпечення технологічного та/або комерційного обліку ресурсів, з них:    
      х х х х х   х х х х х х х х х х
Усього за підпунктом 3.2.2 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00   0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 х х
 3.2.3 Заходи щодо впровадження та розвитку інформаційних технологій, з них:    
Усього за підпунктом 3.2.3 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00   0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 х х
  3.2.4 Заходи щодо модернізації та закупівлі транспортних засобів спеціального та спеціалізованого призначення, з них:    
      х х х х х   х х х х х х х х х х
Усього за підпунктом 3.2.4 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00   0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 х х
 3.2.5 Інші заходи, з них:    
      х х х х х   х х х х х х х х х  х 
Усього за підпунктом 3.2.5 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00   0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 х х
Усього за пунктом 3.2 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00   0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 х х
Усього за розділом ІІІ 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00   0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 х  х 
Усього за інвестиційною програмою 2692,96 2692,96 2692,96 0,00 22,38   584,04 1116,29 0,00 278,24 91,32 0,36 1486,21 1394,89 х  х 
Примітки:                                  
* Суми витрат по заходах та економічний ефект від їх упровадження  при розрахунку строку окупності враховувати без ПДВ.                        
** Складові розрахунку економічного ефекту від упровадження  заходів ураховувати без ПДВ.